خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

معاون استاندار ایلام تاکید کرد..لزوم شناسایی فعالان حوزه آی.‌‌سی.تی در استان ایلام

   

  خبرگزاری فارس: لزوم شناسایی فعالان حوزه آی.‌‌سی.تی در استان ایلام

  به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حشمت‌الله عسگری ظهر امروز در نشست توسعه کسب و کار در حوزه آی.سی.تی اظهار داشت: حمایت از مراکز کسب و کار و شتاب‌دهی به این موضوع در دستور کار قرار دارد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام گفت: برگزاری نمایشگاه الکامپ در استان و برگزاری استارتاپ در دانشگاه ایلام و ... از دیگر برنامه‌های مد نظر در این حوزه است.

  وی ادامه داد: حمایت از صاحبان ایده‌های نو و برتر و گسترش شرکت‌های دانش بنیان از محورهای نشست کمیته توسعه کسب و کار در حوزه آی.سی.تی در استان ایلام بود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام با بیان این که توسعه کسب و کار در حوزه آی.سی.تی جایگاه تازه‌ای پیدا کرده است، افزود: باید با حمایت بیشتر از این حوزه ظرفیت‌های اشتغال زایی در استان را تقویت کنیم.

  عسگری با اشاره به شناسایی فعالان حوزه آی.‌سی.تی در استان ایلام و توانمند کردن آنها تصریح کرد: باید با حمایت و جذب این افراد در قالب شرکت‌های دانش بنیان ایده‌های آنها را منجر به خلق ثروت و تجاری سازی کرد...منبع خبرگزاری فارس ..جمع اوری از محمدحمید اغال


  این مطلب تا کنون 5 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : حوزه ,ایلام ,استان ,حمایت ,شرکت‌های دانش ,دانش بنیان ,استان ایلام ,منابع استاندار ,توسعه منابع ,توسعه منابع استاندار ,
  معاون استاندار ایلام تاکید کرد..لزوم شناسایی فعالان حوزه آی.‌‌سی.تی در استان ایلام

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده