تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

آغاز سفر کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی ایلام

  دیر سازمان اردویی و راهیان نور ایلام گفت: از امروز (اول شهریور) مناطق عملیاتی این استان میزبان 23 کاروان اعزامی شهرداری تهران است.

  به گزارش ايلام بيدار ، حجت منصوربیگی، مدیر اردویی راهیان نور استان ایلام اظهار کرد: نخستین کاروان اعزامی از طرف شهرداری های نواحی 22 گانه استان تهران در قالب شش اتوبوس و 280 زائر وارد استان شده و از مناطق عملیاتی مهران و قرارگاه حضرت امیرالمومنین (ع) منطقه بانروشان بازدید می کنند.

  وی با بیان اینکه به علت گرمای هوا بازدید از مناطق عملیاتی دهلران میسر نیست، افزود: این کاروان ها بعد از بازدید یادمان های دفاع مقدس ایلام برای بازدید از مناطق عملیاتی قصرشیرین به این منطقه سفر می کنند.
  منصوربیگی یادآور شد: این کاروان ها هر ساله با هماهنگی شهرداری تهران و متشکل از اقشار متخلف هستند که به ایلام سفر می کنند و امسال نیز این برنامه از اول تا پایان شهریور به طور متناوب برگزار می شود و هر روز کاروان هایی به استعداد شش اتوبوس از یادمان های دفاع مقدس بازدید می کنند.
  وی گفت: از اول اردیبهشت تا 30 مرداد سال جاری پنج هزار و 521 نفر از مناطق عملیاتی استان ایلام بازدید کردند و استان ایلام نیز در این مدت یک هزار و 416 نفر از اقشار مختلف مردم و 256 دانشجو را برای بازدید از یادمان های دفاع مقدس به مناطق عملیاتی استان های کردستان و کرمانشاه اعزام کرده است.
  مدیر سازمان اردویی و راهیان نور سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام اضافه کرد: با توجه به مساله اربعین، اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی امسال تا 20 آبان ماه انجام می شود.
  منصوربیگی افزود: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی این اعزام ها به مدت 20 روز در کشور تعطیل می شود و ناوگان های حمل و نقل ستاد راهیان نور برای جابجایی زائران در اختیار ستادهای اربعین قرار می گیرد. 

   منبع ایرنا ..جمع اوری ار محمدحمیداغال

  این مطلب تا کنون 63 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 2 شهريور 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158200
 • بازدید امروز :71334
 • بازدید داخلی :3303
 • کاربران حاضر :89
 • رباتهای جستجوگر:324
 • همه حاضرین :413